subscribe: Posts | Comments

Sevgiliyi Mutlu Edecek Yeni Yıl Hediyeleri

0 comments
Sevgiliyi Mutlu Edecek Yeni Yıl Hediyeleri

Delikanlı evlenmek için kimi getirse bir türlü annesini razı edemiyormuş. Bir arkadaşı “Sana bir tavsiye” demiş;
- Öyle bir kız bulacaksın ki aynen annene benzesin… Göreceksin annen ona bayılacak…
Delikanlı hayli araştırdıktan sonra öyle bir kız bulmuş. Görünüşü, konuşması, giyimi, hatta yemek yapması bile aynı annesi…
Telefonda bunu arkadaşına anlatmış. “Eee… Vaziyet iyi o zaman” demiş arkadaşı… “Yok” demiş delikanlı sıkıntılı bir halde;
- Babam kızdan nefret ediyor… :D  

Sizin de ele aldığımız diyaloğa benzer sıkıntılarınız yoksa ne kadar şanslı olduğunuzu belirtmekte fayda var diyoruz. :)  Çünkü evlilik yoluna adım atacağınız insanın sizi yetiştiren kişiler açısından beğenilmesi en azından huzurunuz açısından çok önemlidir. Böyle sıkıntınız olmadığına göre sevgiliniz her şeyin en özelini hak ediyor demektir. :) Şöyle arkanıza yaslanın, rahat edin ve yılbaşı hediyeleri arasından sevgilinize verebileceğiniz bu özel ürünleri incelemeye koyulun. Bol şans.. ;)

Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyeleri

Sonbahar mevsiminde doğan ya da sonbaharda tanıştığınız erkek arkadaşınıza hediye edebileceğiniz bu kol düğmeleri sevgilinizin çok hoşuna gidecek.

Kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz bu noel baba kolye sevimliliğiyle sevgilinizin  gönlünü çalacak.. :) Yeni yılda da sevgilinizin şıklığından ödün vermesine izin vermemek sizin elinizde! :)

Her konuda marifetli olan sevgilinize hediye edebileceğiniz bu leziz bileklik yılbaşında verilebilecek en özel hediyelerden..  Sevgiliniz daha önce bu kadar şık bir bilekliğe sahip olmamış olacak.

Şık tasarımlara önem veren kız arkadaşınıza alabileceğiniz bu mouse yıla damgasını vuracak! Pembe deyince akan suları durdurabilecek sevdaya sahip kızlar bu mouse nasıl hayır diyebilirler ki! :)  İlgi çekici yılbaşı hediyesi vermek isteyenler bu ürünü kaçırmamalı..!

Her şeyin en özelini hak eden sevgilinize bu şık gözlüğü armağan etmeniz onun çok hoşuna gidecek. Gözlük camının kenarında sevgilinize uğur getirecek sevimli mi sevimli iki tane de kelebek yer alıyor. :)

Sevgilinizi şaşırtmanız ona vereceğiniz hediyeyi unutmamasına sebep olacak.. :) Sanki birden sizinle koyu bir muhabbete tutulacakmışçasına gerçekçi duran bu karikatür kupalar sayesinde en özel yılbaşı sürprizini yapmaya ne dersiniz?

 

Erkekler bayanlar kadar şanslı olamayabiliyor maalesef.. Onlar için alternatifler arasında en makbul olanı saat seçeneği oluyor. :) Siz de erkek arkadaşınıza yılbaşında hediye edebileceğiniz bu saat sayesinde bir mutluluğa tanık olmaya hazır olun.

Şıklık derecesine farklı bir boyut kazandırmak ister misiniz? Nasıl mı? Çok basit.. Bu iPhone kılıfını hediye edeceğiniz kız arkadaşınız ne tepki vereceğini şaşıracak. Kendisinden daha da süslü bir kaba sahip olmak onu daha da mutlu edecek. :)

Yılbaşı akşamını özel bir yerde geçirmeyi düşündüğünüz sevgilinize giymesini istediğiniz bir kıyafeti hediye etmek oldukça etkili olacak. Sevgiliniz bu düşüncenize hayran olacak.

[post_grid_slider columns="3" rows="1" fx="slide" timeout="5" nav_standard="true" nav_arrows="true" pause_play="true" categories="hediye" numberposts="12" orderby="rand" order="DESC" offset="0"]
Özge Ateş

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Trackbacks/Pingbacks

  1. Kız Arkadaşa Romantik Yılbaşı Hediyeleri | Sevgililer Günü Hediyeleri - [...] bahsetmiştik daha önce.. Bu ilginç terliklere sevgiliniz ne tepki verir sizce?  Sevgiliyi mutlu edecek hediyeler arasında bulunan bu ...
  2. Kız Arkadaşa Yeni Yıl Armağanları | Sevgililer Günü Hediyeleri - [...] Sevgiliyi mutlu edecek yeni yıl hediyeleri arasında bulunan bu enfes çikolatalı iPhone kabı verebileceğiniz en ilginç hediyelerden.. [...]
shared on wplocker.com