subscribe: Posts | Comments

Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

0 comments
Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

Öncelikle sevgilinizle seneleri geride bıraktıysanız veya en azından bir sene dahi olsa bir birliktelik yaşadıysanız sizi tebrik ederiz. :)  Sevgilinizle ömür boyu tek bir yolda ilerlemenizi temenni ederiz. Aşkların basite indirgendiği bir dönemde yaşamamıza rağmen, uzun bir birliktelik yaşamanız gerçekten şanslı olduğunuzun göstergesidir. Geçirdiğiniz seneleri bir kenara bırakalım da geleceğe bakalım azıcıkta öyle değil mi?  Bu sene de yılbaşını sevgilinizle kutlayacaksanız ona en özel hediyeyi sunmalısınız.. ” İyi de ne hediye alacağıma karar veremedim.” diye yakınanlardan mısınız sizde yoksa?  Asmayın suratınızı hemen.. Keyfinizi yerine getirecek bomba gibi hediye fikirleriyle karşınızdayız.  Vereceği hediyenin hem ilginç hem de kullanışlı olmasını isteyen herkes bu ürünlere hayran kalacak. Zaman kaybetmeye gerek yok, buyurun önden incelemeye başlayalım..

Sevgiliye Yeniyıla Özel İlginç Hediyeler 

Sevgilinize yılbaşında ucunda kamera bulunan bir kalem hediye etmeye ne dersiniz?  Ses kaydetme özelliğine de sahip olan bu yetenekli kalem sayesinde sevgilinize beklemediği bir sürpriz yapabilirsiniz. Bizce eğlenceli bir yılbaşı akşamı sizi bekliyor. ;)

 

Ayakkabı koleksiyonu bulunan kız arkadaşınızı en çok bu koleksiyonuna destek vermeniz mutlu eder. Yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz bu topuklu ayakkabı tasarımıyla gözleri kamaştırmaya geliyor. Bu ayakkabı kız arkadaşınızın gönlünü fethedecek, siz ne dersiniz?

Benim kız arkadaşım klasik giyinmeyi sevmez, spor giyinir.” diyorsanız size de ilginç ve bir o kadar şık önerimiz var.. Modayı takip edenler bilir, yeniyılın enleri arasında yer alacak bu model herkesin favorisi olacak..

Hep bayanları ilgilendiren ürünleri mi inceleyeceksiniz.” diye isyân edenlerin gönlünü alacağımız bir ürünü tanıtacağız..  :)  Erkeklere hediye edilebilecek bu kol düğmeleri sizi sevgilinize unutturmayacak.  Kişiye özel olarak tasarlanan bu kol düğmeleri sayesinde sevgilinizin ismini kol düğmesine yazdırabileceksiniz.

Yılbaşı geliyor diye heyecana kapılanlardan mısınız? Tamam, yalnız değilsiniz :)  Hediyelerin gündeme geldiği şu sıralar sizin de aklınızdan ” İyi güzel de, ben ne hediye alacağım?” tarzında sorular geçmiyor mu ? Hadi hadi itiraf edin, geçmez olur mu geçiyordur tabi.. O zaman yeniyıl konulu bu kupa tam size göre! Eminiz ki sevgiliniz bu kupayı gözü gibi koruyacak..

Erkek arkadaşınızın sıradan kol düğmeleri takmasını istemiyorsanız farklılığı getirecek bir açılış yapmaya hazırsınız demektir. Yeni bir yıla neden yeni bir tarzla giriş yapmayasınız ki? Sevgilinize hediye edebileceğiniz bu kol düğmeleri sayesinde aşkınıza otantik bir ortam hazırlamanız mümkün..

Çiftler arasında benzetmelere sıkça rastlarız. Anlamayanlar için konuyu biraz açalım.. Yani siz sevgilinize nasıl hitap ediyorsunuz?  ” Meleğim, hayatımın anlamı, prensim, süslüm” vb. yakıştırmaları hemen hemen herkes kullanıyor.  Siz de bu yakıştırmalar arasından “süslüm” hitabını ya da benzerini kullanıyorsanız tanıtacağımız bu ürün tam size göre! Gelelim nam-ı diğer kokoş yastığına.. :) Süslü sevgilinize hediye edebileceğiniz bu yastık onu çok mutlu edecek.  İsim yazdırılabilen bu özel yastığa aşkınızın tarihini atabilirsiniz..

Noel baba yeniyılın değişmez karakteridir.  Ve onu ” ho ho ho ” nidalarıyla bağrımıza basmışızdır :) Dolayısıyla vereceğiniz hediyenin de yılbaşını temsil etmesini istersiniz öyle değil mi? O zaman erkek arkadaşınızın çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu kravat tamda aradığınız ürün..

Kambersiz düğün olmaz misali  noel babasız yılbaşı mı olurmuş caanım :) O zaman sevdiklerimize sunacağımız hediyelerde noel babayı eksik etmeyelim. Ayrıca bu noel baba modaya önem veren son model noel babalardan.. Kolundaki dövmeye ve belindeki o özel kemere dikkatleri çekelim.. ” Bu hediye basit kaçmaz mı? ” diye endişe edenler sunduğumuz hediyelerden birini daha yanına dahil edebilirler.. Çifte şölen olur ne güzel öyle değil mi?  :)

 

 

 

[post_grid_slider columns="3" rows="1" fx="slide" timeout="5" nav_standard="true" nav_arrows="true" pause_play="true" categories="hediye" numberposts="12" orderby="rand" order="DESC" offset="0"]
Nagihan Alan

Nagihan Alan

Çocuk da yaparım kariyerde mantığında bir kaç işi birden yürütebilen bir okuma ve yazma sevdalısı olarak, mesleğimin editörlük boyutunu buldumbuldum.com gibi markalaşmış bir alışveriş sitesinde sürdürüyorum. Yaratıcılıkta sınır tanımayan her şeyi çok seviyorum. Benim için yazmanın ve okumanın sınırı yok. Elinden kahveyle birlikte kitabı düşürmeyen, düşündüklerini cesaretle söyleyip inandıklarını kaleme alabilen biri olarak yaratıcılığımı pekiştirdiğim, en keyifli yazılarımı ve samimiyetimi yansıtabildiğim buldumbuldum.com ile, sizlerle buluşmaya devam edeceğim. Elbette yazılarımla birlikte:) Bizi takipte kalın;)
Nagihan Alan

Trackbacks/Pingbacks

  1. Yılbaşında Sevgiliye Özel İlginç Kolye Modelleri | Sevgililer Günü Hediyeleri - [...] üzerine konan bir kelebek ve pembe taşın resmedildiği bu özel kolye oldukça şık duracak. Sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak verilebilecek ...
shared on wplocker.com