subscribe: Posts | Comments

Sevgililer Gününe Özel Güzel Sözler

0 comments
Sevgililer Gününe Özel Güzel Sözler

Aşk Sözleri Mesajları

Sevgililer günü yaklaşıyor. Sevgilinize aşkınızı anlatmak için güzel hediyelerin yanında hediyelere anlam katacak güzel cümlelere de ihtiyacınız var değil mi? Söyleyeceğiniz sözler sevgilinizin hafızasından hiç silinmeyecek. O zaman sizi güzel sözlerimizle baş başa bırakıyoruz.

1-) Her sabah gözlerini görmek umudu olmasa, hayat çekilir miydi bilemiyorum. Seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun bitanem.

2-) Gözlerimi kapadığımda sen, açtığımda yine yanımda sen ol sevgilim. Hayatımın her anında seni istiyor ve seviyor olacağım. Sonsuz aşkım, seni çok seviyorum.

3-) Şu anda, sana güzel bir söz söyleyebilmek için, on bin kitap okumuş olmayı isterdim,” dedi: “Gene de az gelişmiş bir cümle söylemeden içim rahat etmeyecek: seni tanıdığıma çok sevindim kendi çapımda.”

4-) Sevgilim hayatım seninle anlam kazandı, sensiz geçen her an anlamsız. İyi ki hayatımdasın, iyi ki varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun meleğim.

5-) Sevgilim sana dünyadaki bütün hediyeleri sunmak isterdim ancak düşündüğümde sana hediye edebileceğim kadar anlamlı ve güzel bir bulamıyorum. Sana yakıştıramıyorum. Umarım sözlerimle biraz da olsa anlam kazanır hediyeler. Seni çok seviyorum. Seni sevmeyi çok seviyorum.

6-) Hayatını anlat derseler diyeceğim tek cümle şu olur: ” Senden incesi, senden sonrası.”

7-) Beni bunca yıllık yalnızlığımdan çekip çıkaran güzel sevgilim. Sen bu dünyadaki en güzel şeysin. Benim için gökten inmiş hayatıma anlam katmak için yaratılmış bir melek. Seni çok seviyorum.

8-) Güzel yüzlü sevgilim. Hayatımın en zor zamanında yanında olmak ancak senin gibi bir sevgiliye yakışır. Sen benim arkadaşım, sırdaşım, dostum, sevgilim, güzel yüzlü meleğimsin. Seni dünyalar kadar çok seviyorum.:)

Cemal SÜREYYA’dan Aşk Sözleri

sevgililer-gunu-hediyesi-1

 

1-) Annesinden dayak yediği halde, yine Anne diye ağlayan bir çocuktur aşk.

2-) Ben nerede bir çift göz gördüysem, tuttum onu güzelce sana tamamladım, sen binlerce yaşayasın diye yaptım bunu.

3-)  Karşıdaп karşıya geçer gibi sev beпi: Önce bana, sonra bana sonra yine bana bak.

4-) Aklıma bile gelmiyorsun artık.. O kadar kalbimdesin ki!

5-) Her gece onu düşünmekten saatim ilerlemez oldu. Kim sorarsa saat kaç diye,cevabım hep aynı; O’na doğru.

6-) Sana seni seviyorum dediğim kadar, Anneme peki anneciğim deseydim; Hazırdı cennetteki yerim.

Özdemir ASAF’dan Aşk Sözleri

sevgililer-gunu-hediyesi-3

1-)Benimle ömür geçer mi ki dedim. Senle geçirmeye ömür yeter mi ? dedi. İşte bu bana bir ömür yetti.
2-)Beni öyle bir yalana inandır ki, Ömrümce sürsün doğruluğu.

3-) Bir seni görsün istiyorsan gözüm, bir beni görmeli gözün.

4-) Bir kelimeye bin anlam yüklediğim zaman sana sesleneceğim…

5-) Herkes fazlasıyla sevmiş, Ben eksikleriyle de sevdim oysa.

6-) Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, Sana hep hep yeniden başlamak isterim.

7-) Ölünceye kadar seni bekleyecekmiş, Sersem. Beni seni beklerken ölmem ki. Beklersem

8-) Sen bana bakma ben senin baktığın yerde olurum.

9-)Onun güzelliğini herkes görüyorsa o bence az güzeldir. Herkes biliyorsa o bence hiç güzel değildir. Onun güzelliğini yalnız ben görüyorsam bu sevgidir. Yalnız ben biliyorsam bu aşktır. Hiç kimse görmüyorsa bu yalnızlıktır.

10-) Bir sevgiyi anlamak, bir yaşam harcamaktır… Harcayacaksın!

11-) Tek kişilik miydi ki bu şehir, sen gidince bomboş kaldı…

12-) Seni bulmaktan önce aramak isterim. Seni sevmekten önce anlamak isterim. Seni bir yaşam bitirmek değil de, Sana hep hep yeniden başlamak isterim.

Aziz NESİN’den Aşk Sözleri

sevgililer-gunu-hediyesi-4

 

1-) Al yalnızlığını gel ! Korkma, sıkılmayız. Senin yalnızlığın benim yalnızlığımla konuşur, biz ikimiz susarız !

2-) Haritalara baktım, hiçbirinde evin yok. Ansiklopedilere baktım, hiçbirinde resmin yok. Sözlüklere baktım, hiçbirinde ismin yok. Aynada kendime baktım, seni gördüm. Benden başka yerin yok!

3-) Hayalim; Küçük bir çocuğa ‘ne kadar seviyorsun’ dediğinde, açıp elini iki yana ‘işte bu kadar’ derken ki o masum sevgiyi bulmaktı.

4-) Bilirsin günahları yazan melek soldadır. Hatta bundandır kalbin solda olması. Çünkü belkide aşk, yaşanılan en büyük günahtır.

5-) Bazen insan öyle özlenir ki.. Özlenen bilse, yokluğundan utanır…

6-) Bir yanlışlık var; sen bu denli güzel, ben bu denli sevdalı olmayacaktık.

Nazım HİKMET Aşk Sözleri

sevgililer-gunu-hediyesi-5

1-) Tahir olmak da ayıp değil zühre olmak da, hattâ sevda yüzünden ölmek de ayıp değil.

2-) Sen benim sarhoşluğumsun, ne ayıldım, ne ayılabilirim, ne ayılmak isterim!

3-) Hapşurduğumda; çok yaşa, iyi yaşa yerine benimle yaşa deseydi keşke. Bende; sende gör değilde, emrin olur deseydim sessizce.

4-) Kelebek misalidir aşk; anlamayana ömrü günlük, anlayana bir ömürlük!

5-) Bahardı sevgilim bahardı ve bahtiyar olmak için toprakta, havada, suda her şey vardı sevgilim, her şey hazırdı, her şey vardı.

 

Atilla İLHAN’dan Aşk Sözleri

sevgililer-gunu-hediyeleri-6

 

1-) Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım…

2-) Ağzımın tadı yoksa, hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep gözlerinin hasretindendir.

3-) Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam, unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin ben seni nasıl unuturum ki, sen bana bir can bir sevgi verdin…

4-) Bana bir günün yirmi dört saat, bir saatin atmış dakika ve bir dakikanın atmış saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim.

5-) Bırak yanın da olayım, sana sevgimi anlatayım. baktın olmadı,ölümüm kanıtlayacaksa sana olan sevgimi,senin için ölmeye ben çoktan razıyım.

Sevgililer günü hediyesi alırken, hediyenizi sözlerle süslemeyi unutmayın.:)

[post_grid_slider columns="3" rows="1" fx="slide" timeout="5" nav_standard="true" nav_arrows="true" pause_play="true" categories="hediye" numberposts="12" orderby="rand" order="DESC" offset="0"]
Selma Kütükcü

Selma Kütükcü

Editör
Futbol meraklısı, fena halde Galatasaray hastası, hobilere kitap okumayı bilerek ve isteyerek yazan, fotoğraf çekme tutkusu peşine düşmüş, en büyük zevklerinden biri abisine peste yenilmek olan, arkadaşları için çoğu şeyi göze alabilen, takıntılı olmasının yanında kendisinin farkında olan, sürekli gitmek isteyip kalan, nacizane bir editörüm. İnsanlar tarafından anlaşılmamaya alışmış, bu yüzden açıklama yapmayı bırakmış olarak 25 yaşına girecek olmanın heyecanını yaşıyorum. :)
Selma Kütükcü
Selma Kütükcü

Trackbacks/Pingbacks

  1. Aşkınıza Sevgililer Günü Hediyeleri | Sevgililer Günü Hediyeleri - [...] Sevgililer Günü Sözleri [...]
shared on wplocker.com