subscribe: Posts | Comments

Kız Arkadaşınızı Sevindiren Sevgililer Günü Hediyeleri

0 comments
Kız Arkadaşınızı Sevindiren Sevgililer Günü Hediyeleri

Erkeklere sorsanız, “kızları mutlu etmek çok zordur” derler. Ama çok yanlış düşündüklerini söyleyebiliriz. Tam tersi bayanları mutlu etmek çok kolaydır. Çünkü; bahçeden kopardığınız bir çiçeğe, ettiğiniz güzel bir lafa, en sevdiği çikolatayı aldığınızda, ufak bir sürpriz yapıp yanına gittiğinizde bile çok sevinirler. Ufak şeylerden mutlu olur bayanlar.. Ama, ah erkekler yok mu şu erkekler! Büyütürler hep, “şimdi ne alsam hoşuna gitmeyecek” diye düşünürler. Bu yüzden hiçbir şey almamayı tercih ederler ve yanılırlar. Neyse ki, artık gerçeği öğrendiniz ve ona göre davranırsınız inşallah. Sevdiğiniz bayanı mutlu etmeniz için, birbirinden güzel hediyeler hazırladık. Daha ne yapalım, dimi ama! Hadi o zaman, sizde bir şeyler yapın ve sevgililer günü hediyesi çeşitlerinden herhangi birini seçip sevgilinize hediye edin. Göreceksiniz, çok mutlu olacak ve sizi de çok mutlu edecektir..

Kız Arkadaşınıza Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

sevgililer-gunu-hediyesi-1

Taba rengi bu çizmelerle, kız arkadaşınız havasına hava, şıklığına şıklık katacak.. Ayrıca kullanışı rahat ve soğuk geçirmez.. Daha ne olsun.:) Aşkınızı sevindiren sevgililer günü hediyeleri ile sevgilinizi sevindirin.

sevgililer-gunu-hediyesi-2

Açık renkli bu kot gömlek, kız arkadaşınıza çok yakışacak ve keyifle giyinmesini sağlayacak.

sevgililer-gunu-hediyesi-3

Lacivert renkli ve kenarında dantel detayı bulunan bu şık ayakkabı, giyinmeyi bilen bir bayanın ayağında anlam bulacak çok güzel bir hediye olacaktır.

sevgililer-gunu-hediyesi-4

Farklı farklı çiçek şekillerinin işlendiği bu çanta, kız arkadaşınızın çok hoşlanacağı bir hediye olacaktır. Bu güzelliği sevgilinizden esirgemeyin.:)

sevgililer-gunu-hediyesi-5

 

Siyah üzerine, çiçeklerle renklendirilmiş çok şık bir ayakkabı.. Her bayanın giyinmekten keyif alacağı çok hoş bir ayakkabı..

Sevindiren Sevgililer Günü Hediyesi Seçenekleri

sevgililer-gunu-hediyesi-6

Taba renginde ve otantik bir havası olan bu çanta, farklı şeyler kullanmayı seven bir kız için, paha biçilmez bir hediye olacaktır.

sevgililer-gunu-hediyesi-7

Kırmızı renkli, önünde taşlarla süslenmiş bir toka bulunan bu ayakkabıyla, sevgiliniz gecenin yıldızı olacaktır. Sevgililer günü için çıktığınız yemekte, herkesin gözü sevgilinizin ayağında olacak.:)

sevgililer-gunu-hediyesi-8

Renkli ve ışıltılı taşlarla süslenmiş olan bu şık çanta, sevgilinizin çok hoşlanacağı bir hediye olacaktır. Kullandıkça sizi hatırlayacağı özel bir hediye..

sevgililer-gunu-hediyesi-9

Değişik bir deseni olan bu şık gömlek, sevgilinizin vazgeçemediği kıyafetleri arasında yerini alacaktır..

sevgililer-gunu-hediyesi-10

İnciler çok özeldir. Kız arkadaşınız da sizin için bu kadar özelse, incilerle süslenmiş bu ayakkabıyı kaçırmayın..

[post_grid_slider columns="3" rows="1" fx="slide" timeout="5" nav_standard="true" nav_arrows="true" pause_play="true" categories="hediye" numberposts="12" orderby="rand" order="DESC" offset="0"]
Atarlı Gülistan

Atarlı Gülistan

Trabzon’lu ve tam bir Trabzon aşığı. Pire için yorgan yakma kabiliyetine sahip, fevri bir kişilik. Açık sözlülüğü her zaman başına bela olmuş, yanlışıyla doğrusuyla net bir karakter. Hak, hukuk ve adalet konularında oldukça hassas. Toplumsal olaylara karşı duyarlı. Otobüslerde yaşlılara yer vermiyorlar diye kavga edebilen ve haksızlık olduğunda hocaymış veya büyükmüş dinlemeden kavgaya girişebilen garip bir tip. Gülmeyi, eğlenmeyi, gezmeyi çok seven ve sıkıntıya hiç gelemeyen bir insan evladı. Tiyatro söz konusu olunca akan suları durdurabilen gözü kara bir kız çocuğu.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Sürpriz Sevgililer Günü Hediyesi Çeşitleri | Sevgililer Günü Hediyeleri - [...] yazılmış bir aşk mektubu bile var.:) Sevgiliniz bu hediyeyi boynundan hiç çıkarmayacaktır.. Kız arkadaşınızı sevindiren sevgililer günü hediyeleri ile ...
shared on wplocker.com