subscribe: Posts | Comments

Kardeşe Anlamlı Yılbaşı Hediyeleri

0 comments
Kardeşe Anlamlı Yılbaşı Hediyeleri

Ailenizin küçük ve en sevimli üyesi, kardeşleriniz. Cıvıl cıvıl oluşları, eve kattıkları neşe, bilmiş bilmiş tavırları… Onun doğumunda, büyümesinde, ilk yürüyüşünde, ilk heceleyişinde… Her anında vardınız. Bir nevi, ilk anneliğinizi ya da babalığınızı onunla gerçekleştirdiniz. Size böyle özel duyguları tattıran sevimli kardeşinize güzel bir hediye almak istemez misiniz? Onu mutlu etmek için her şeyi yapabileceğinizi biliyoruz. O yüzden, siz söylemeden biz birbirinden güzel ve anlamlı hediye seçeneklerimizi oluşturduk. Emin olun hepsi, küçük kardeşinizin beğeneceği türden hediyeler. Şimdi, tatlı mı tatlı kardeşiniz için anlamlı yılbaşı hediyeleri alternatiflerimize birlikte göz atalım. Onu çok sevindirecek hediyeler seçeceğinizden eminiz. Öyleyse hemen başlayın. :)

Kardeş İçin En Anlamlı Hediyeler

yilbasi-hediyeleri-1

Küçük kız kardeşinizin evcilik oyununa bir katkıda bulunmak istemez misiniz? Öyleyse, bu tatlı yüzüklerle bu hayalinizi gerçekleştirin. Hediyeyi verdikten sonra bir dilim pastasını yemeyi de unutmayın. :)

yilbasi-hediyeleri-2

Bu tatlı şapka, kardeşinizin en sevdikleri arasında yer alacaktır. Onu bu mutluluktan mahrum bırakmayın.

yilbasi-hediyeleri-3

Kardeşiniz onun için düşünüp aldığınız bu hediyeye bayılacaktır. Bizden söylemesi. :)

yilbasi-hediyeleri-4

Hello kıtty, yıldız, kalp, rengarenk boncuklar… Bir çocuğun hoşuna gidecek her şey bu kolyede toplanmış. O halde, onu sevindirin.

yilbasi-hediyeleri-5

“Bu ne yahu, nasıl bir küpe, ne kadar farklı” diye düşünerek şaşırdığınızı görebiliyoruz. Kardeşinizi de şaşırtmaya ne dersiniz? O bu şaşkınlıktan çok memnun kalacak ve mutlu olacaktır.

yilbasi-hediyeleri-6

Ne kadar güzel babetler değil mi? Kardeşiniz de eminiz bizim gibi düşünecektir. Onu daha fazla bekletmeyin, mutluluk beklemez. :)

yilbasi-hediyeleri-7

Kuru kafa şekilleri çocukların çok sevdikleri arasında… Kardeşiniz için de öyle olduğunu düşünüyor ve bu bilekliği almanızı tavsiye ediyoruz. Kardeşinizi, güzel yılbaşı ürünleri ile mutlu edebilirsiniz.

 

yilbasi-hediyeleri-8

Kardeşiniz hem gönlünüzün hem ailenizin hem de arkadaşlarının yıldızıysa, bu küpe onun için çok anlamlı olacaktır. Abiciğim diye boynunuza atlarsa şaşırmayın. :)

yilbasi-hediyeleri-9

Bu hello kıtty bilekliğini sevmeyecek bir kız çocuk tanımıyoruz. Kız kardeşiniz de bu bilekliği çok sevecek ve ömür boyu bileğinden çıkarmayacak. Ne güzel bir duygu. :)

yilbasi-hediyeleri-10

Çocukların kahramanı “sunger bob”… Bu sevimli sunger bob desenli ayakkabılar kardeşinizin ayağına renk katacak. Tabi bu ayakkabılar kardeşinizin sevimliliğine sevimlilik katmayı da unutmayacak. :)

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/yilbasi/

[post_grid_slider columns="3" rows="1" fx="slide" timeout="5" nav_standard="true" nav_arrows="true" pause_play="true" categories="hediye" numberposts="12" orderby="rand" order="DESC" offset="0"]
Atarlı Gülistan

Atarlı Gülistan

Trabzon’lu ve tam bir Trabzon aşığı. Pire için yorgan yakma kabiliyetine sahip, fevri bir kişilik. Açık sözlülüğü her zaman başına bela olmuş, yanlışıyla doğrusuyla net bir karakter. Hak, hukuk ve adalet konularında oldukça hassas. Toplumsal olaylara karşı duyarlı. Otobüslerde yaşlılara yer vermiyorlar diye kavga edebilen ve haksızlık olduğunda hocaymış veya büyükmüş dinlemeden kavgaya girişebilen garip bir tip. Gülmeyi, eğlenmeyi, gezmeyi çok seven ve sıkıntıya hiç gelemeyen bir insan evladı. Tiyatro söz konusu olunca akan suları durdurabilen gözü kara bir kız çocuğu.
shared on wplocker.com