subscribe: Posts | Comments

Hediye Edebileceğiniz Kişiye Özel Seçenekler

0 comments
Hediye Edebileceğiniz Kişiye Özel Seçenekler

Seni okurken birden gülmeye başladım. Tekrardan yanıma almak istedim, size ihtiyacım var dedim, gelmediler. Ve ben senin, gülüşlerimi alıkoyan satırlarından geldim. Görüyorsun işte, sadece ben sevmemişim seni. Bana ait her bir güzellik seni seçti, senin yanında kaldı,seni istedi.Bana sadece ben kaldım gibi. Artık biliyorum, belki de seni kimsenin çözmesini ve tanımasını istemedin diye, o kapalı kutu gibi kapattığın yüreğini kimse anlamasın diye bıraktın beni. Sen aşk adamısın, sen her mevsim aşık olmalısın, bu yüzden, daha fazla yakınlaşmak adına korktun. Birine tekrardan yakın olmaktan..Bu yüzden bana bir ayrılık hediye ettin, beni bana bıraktın, sen sana kaldın.. Ben senin, sana kalan satırlarından geldim sevgili. Sadece sana ait olan satırlarından…

Kişiye Özel Hediye Önerileri

 

 

Bazen ve çoğu zaman kendimizi yüreğimizi anlatmak için uzunca cümleler kurarız ona. Ama bunu tek bir hediye ile de yapabiliriz. Sizler için tasarladığımız bu ilginç, keyifli,  bir  o kadar da farklı hediyeler ile ona olan duygularınızı açıklıkla gösterip hissettirebilirsiniz. Sizler için tasarladığımız bu bibloya eşiniz bayılacak. Siz fotoğrafınızı yollayın biz biblonuzu yapalım):

 

Sevdikleriniz için seçtiğiniz bu hediyelerle onları mutlu ederken şaşırtabilecek onu aynı zamanda ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi de anlatma imkanı bulabileceksiniz.

 

 

Çocuklarınızın doğum günlerinde onların  isimlerine özel bu çantaları alıp onları mutlu etmek istemez misiniz:) Çocuklarınızın renkli kişiliğine uygun olarak ilgi çekici ve keyifli bir dizaynda tasarlanan bu özel ürünler aynı zamanda kaliteli malzemeden üretilmiş ortopedik kullanıma sahip ürünlerdir.

Yüzük, küpe gibi küçük aksesuarlarınızı koyabileceğiniz bu kalp takı kutusuna eşiniz bayılacak:) Hele de içine bir de tek taş yüzük alıp koyarsanız=)

 

 

Bu özel bordo renkli kolay kullanımlı hesap makinesi ile artık işleriniz daha kolay hesaplarınız daha hızlı olacak. Kişiye özel hediye vermek isteyenler bu hesap makinesini gönül rahatlığıyla tercih edebilirler..

 

Bu özel açık renkli anahtarlık ve kalemi arkadaşınız çok beğenecek.

Sevdikleriniz için seçtiğiniz bu ürünler onların aldığı en güzel hediye olacak:)

[post_grid_slider columns="3" rows="1" fx="slide" timeout="5" nav_standard="true" nav_arrows="true" pause_play="true" categories="hediye" numberposts="12" orderby="rand" order="DESC" offset="0"]
Nagihan Alan

Nagihan Alan

Çocuk da yaparım kariyerde mantığında bir kaç işi birden yürütebilen bir okuma ve yazma sevdalısı olarak, mesleğimin editörlük boyutunu buldumbuldum.com gibi markalaşmış bir alışveriş sitesinde sürdürüyorum. Yaratıcılıkta sınır tanımayan her şeyi çok seviyorum. Benim için yazmanın ve okumanın sınırı yok. Elinden kahveyle birlikte kitabı düşürmeyen, düşündüklerini cesaretle söyleyip inandıklarını kaleme alabilen biri olarak yaratıcılığımı pekiştirdiğim, en keyifli yazılarımı ve samimiyetimi yansıtabildiğim buldumbuldum.com ile, sizlerle buluşmaya devam edeceğim. Elbette yazılarımla birlikte:) Bizi takipte kalın;)
Nagihan Alan

Trackbacks/Pingbacks

  1. Kişiye Özel Hediye Fikirlerinden Bir Demet | Sevgililer Günü Hediyeleri - [...] harika şıklıktaki renkli enerjisiyle keyifli görünüme sahip duvar saatini çok seveceksiniz. Kişiye özel hediye olarak sunulabilecek bu saat herkesin ...
shared on wplocker.com