subscribe: Posts | Comments

Evliyken Başkasına Aşık Olunabilir Mi

0 comments
Evliyken Başkasına Aşık Olunabilir Mi

Dünyanın en zor durumlarından biri ile karşınızdayız. Evlilik esnasında bir başkasına aşık olunabilir mi sorunsalı. Evet sevgililer günü öncesinde, sevgililer günü hediyeleri falan derken hepimizin unuttuğu bazı gerçekleri yazalım dedik biraz da. Keşke her şey bir hediye kadar masum olsa. Bazen olmuyor ne yazık ki. Güzel bir beraberlik sonucunda ilişkinizi evlilik ile süslediniz ve bir dönem sonra çocuğunuz bile oldu. Dışarıdan baktığınızda müthiş bir aile hayatınız var ancak durum herkesin gördüğü gibi değil. Bir şeyleri fark ediyorsunuz.

Evliyken Aşık Olmak

url

Eşiniz eskisi gibi değil. Biraz daha sakin biraz daha soğuk davranıyor size. Bu tepkilerini ev hayatınızın her alanında görüyorsunuz. Zamanla geçer diyorsunuz ancak zamanla geçmiyor ve giderek daha da değişiyor eşiniz. Son çare aklınıza kötü kötü şeyler geliyor. “Ya bir başkası varsa, ya beni aldatıryorsa!” Bunu düşünmeniz çok normal. Aldatma olayı tüm ilişkilerde çok çirkin, çok karaktersizce bir davranış bunda hepimiz hemfikiriz ancak ya işin boyutu tek gecelik aldatma dışındaysa, ya eşiniz bir başkasına aşık olduysa? Hiç olmayacak bir şey değil bu. Ne yazık ki bunun bir sürü sebebi var. Başta eşinize karşı hal ve tavırlarınız bu durumda çok büyük etken. Devamlı dışladığınız bir eşiniz varsa, devamlı duygusal olarak doyuramadığınız ki buradaki kastımız hepinizin anladığı üzere sevgi sözcüklerini kullanmamanız, özel günlerini unutmanız, onla vakit geçirmemeniz, eşinizi sizden ruhsal olarak uzaklaştıracaktır. Ruhsal olarak sizden uzaklaşan sevgilinizin düşeceği boşluğu fark edemeyecek kadar körseniz kusura bakmayın ama başkasına aşık olmasına şaşırmamalısınız. Bahsettiğimiz aldatan bir eş değil, bir başkasına aşık olan bir eş. Aşk çok farklı bir olgu olduğundan her şeyi unutturacak güce sahiptir ve bu öylesine bir güçtür ki o müthiş sandığınız evliliğiniz bile bir anda yok olabilir.

Size tavsiyemiz eşiniz ile ilgilenmeniz, onu anlamanız, gereksiz kapris yapmamanız ve birlikte beraber sonsuza kadar yaşayacağınızı onun ilişklerine kadar hissetirmeniz. Evde bulamadığı huzuru, ilgiyi kesinlikle dışarıda aramasına izin vermemeniz. Bunları yaptığınız takdirde evliliğinizde çok büyük sorunlar yaşamayacaksınız. Allah hepinizi bu durumda korusun diyor aşkı diğer hiçbir şey ile kıyaslamamanızı öneriyoruz. Mutlu kalın.

[post_grid_slider columns="3" rows="1" fx="slide" timeout="5" nav_standard="true" nav_arrows="true" pause_play="true" categories="hediye" numberposts="12" orderby="rand" order="DESC" offset="0"]
nvryc

nvryc

Çocukluğundan beri en büyük keyfi kelimeler ile uğraşmak olan nvr kişisi ilk yazdığı yazıyı hatırlamamakla birlikte uzun zamandır bir şeyler yazmayı deniyor. Her seferinde "ya bu olmadı sanırım çok komik" dese de içinden bir ses birgün yazabileceğini ona söylüyor.
shared on wplocker.com