subscribe: Posts | Comments

Erkek İçin Sevgililer Günü Hediyesi

0 comments
Erkek İçin Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer günü gün geçtikte yaklaşıyor. Tabi siz de erkek arkadaşınıza ne hediye alsam diye şimdiden düşünüp duruyorsunuz. Sizin için çok kıymetli olan biricik aşkınıza layık en güzel hediyeyi seçmek istemekte en büyük hakkınız tabi. Size en güzel hediyeleri sunacak bir yer arayışı içinde olmanızda gayet doğal. Peki artık bu yer arayışınıza gerek kalmadı desek? Çünkü aradığınız yeri buldunuz bile! Sevgililer gününde erkek arkadaşınıza vereceğiniz en güzel sevgililer günü hediyesi seçeneklerinden birkaçını sizler için belirledik. Hemen bu seçeneklere göz atarak erkek arkadaşınız için en uygun olanını seçmeye başlayın.

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Seçenekleri

sevgililer-günü-hediyesi-1

Buzdolaplarının vazgeçilmez parçalarıdır magnetler. Erkek arkadaşınızın da öyle her magnet hoşuna gitmez tabi. Ona uygun ve kişiliğine uygun bir magnet seçmeniz gerekli. Bilgisayar ikonu şeklinde buzdolabı magnetlerini erkek arkadaşınız çok sevecek. Bu güzel ürüne ulaşmak için tıklayınız.

 

 

sevgililer-günü-hediyesi-2

Elma görünümlü bu hoparlörün küçük olduğuna bakmayın. Boyundan büyük ses çıkartan elma hoparlör taşınabilir ve istediğiniz her yerde müziğin keyfini çıkartabilirsiniz. Erkek arkadaşınız hediye edebileceğiniz ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

sevgililer-günü-hediyesi-3

Paranızı en güvenli saklama yolu artık Dilenci Cüzdan da saklı! Lucky Beggar Wallet’ın eski püskü bir dilenci bardağı görünümü sayesinde hiç kimse paranızın nerede olduğunu anlayamayacak. Bu cüzdana buradan ulaşabilirsiniz.

sevgililer-günü-hediyesi-4

Eskimiş ve sıradan anahtarlıklardan siz de sevgiliniz de kurtulun!  Artık yeni moda tabanca anahtar kılıfı! Anahtarlarınızı hizaya sokan ve cebinizde şıngır mıngır sesler çıkartmasını önleyen bu kılıfı erkek arkadaşınıza rahatça hediye edebilirsiniz. Anahtarlık kıfınına ulaşmak için tıklayınız.

sevgililer-günü-hediyesi-5

Erkek arkadaşınızın belki de en özen gösterdiği konu kişisel bakımıdır. İşte siz de erkek arkadaşınıza yardımcı olmak için sakal düzeltme setini hediye edebilirsiniz. Her buluşmanıza sizin hediye ettiğiniz setle gelsin! Traş setine bir an önce ulaşmak için tıklayınız.

sevgililer-günü-hediyesi-6

Özellikle yazın sıcaktan bunanılan dönemlerde ihtiyaç olacak harika bir hediye! iPhone vantilatörü tüm iPhonelarda kullanabilir ve rahatça serinleyebilirsiniz. Bu harika ürün sadece bir tık uzağınızda!

sevgililer-günü-hediyesi-7

Bıyıklı gözlük ile sevgiliniz aranan yüz olacak! Sevgiliniz bu gözlüğü taksın ve tüm sempatikliği kazansın. Sempatikliğine bir an önce kavuşmak istiyorsanız tıklayınız.

sevgililer-günü-hediyesi-8

iPhone’larınıza yeni bir soluk getirmek için iPhone 4 Hesap Makinesi Kılıfı tüm matematik zekasıyla emrinize amade! iPhone 4 Calculator Cover hem cep telefonununuzu koruyacak, hem de tüm hesaplamalarınızı keyifle yapacak. Bu güzel kılıfa ulaşmak için tıklayınız.

sevgililer-günü-hediyesi-9

Erkek arkadaşınız işinden ya da okulundan yorgunca dönüyor ve bir istediği gibi dinlenemiyor mu? O halde ona bu boyun masaj yastığını hediye edin ve dinlenmenin keyfini çıkarmasına yardımcı olun. Masaj yastığına buradan ulaşabilirsiniz.

sevgililer-günü-hediyesi-10

Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük mucidi Da Vinci nin icadı mancınıkları artık kendiniz yapabileceksiniz. Da Vinci Catapult ile aslıyla birebir aynı şekilde gelen Da Vinci Mancınık siz elinizde hayata geçsin istemez misiniz? Tüm parçaları kesili olarak gelen Da Vinci Catapult için tek yapmanız gereken klavuzuna göre parçaları doğru şekilde bir araya getirmek. Ürüne ulaşmak için tıklayınız.

clock_safe_saat_kasa-12551

Erkek arkadaşınızın yanında kendinizi ne kadar iyi ve güvende hissettiğinizi bir düşünün.. Ona en güzel hediyeleri layık görürsünüz değil mi? Kimsenin bilmediği ve kimsede olmayan ilginç hediyeler mesela.. O ilginç hediyelerden biri de bu kasa saat olsa gerek. Tüm gizli eşyaların rahatlıkça saklanabileceği saat kasayı görenler hayrete düşecek. Kimin aklına gelir ki değerli eşyaların bu saat kasada saklanabileceği? Dışarıdan saat, içeriden güvenli bir kasa olan bu ilginç sevgililer günü hediyesine ulaşmak için tıklayınız.

iphone_4_desktop_phone_iphone_4_masaustu_telefonu-12566

İphone telefonları masa telefonuna dönüştüren bir alet var desek ne derdiniz? Pek inanmazsınız değil mi? İşte size o harika ürünü sunuyoruz! Bir yandan telefonla konuşup, diğer yandan mail ve mesajlarınızı kontrol edebileceğiniz harika bir sevgililer günü hediyesi. iPhone 4 Desktop Phone’nun ahizesi ile konuşmak çok kolayınıza gelecek. Eski alışkanlıklar unutulmaz, telefonumun bir ahizesi olsun diyorsanız iphone masaüstü telefonu tam size göre. Bu harika ürüne ulaşmak için buraya tıklayınız.

iphone_4_protective_case_iphone_4_ultra_koruma_kilifi-12568

Onca para verip iPhonlara bir de kılıf almadan olmaz. Onları tüm dış güçlerden koruyacak ve şık bir görüntü kazandıracak bir kılıf arıyorsanız buldunuz bile! iPhone 4 ultra koruma kılıfı ile sevgilinizin telefonu artık daha sağlam ve kullanışlı olacak. Bu güzel kılıfa ulaşmak için tıklayınız.

monkey_business_turnkey_kelebek_vida_kalemtras-12499

Eski ve sıkıcı kalemtraşları artık rafa kaldırın, çünkü Kelebek Vida Kalemtraş eğlenceli tasarımı ile sizleri bekliyor. Monkey Business Turnkey ile kalem açmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Bir ucu kırılmış, seneler önce alınmış veya bir köşede unutulmuş kalemtraşlar artık rafa kalkmalı, çünkü Kelebek Vida Kalemtraş okul sıralarını ve ofis masalarını şenlendirmeye geliyor! erkek arkadaşınıza bu harika kalemtraşı hediye etmek istiyorsanuz hemen tıklayınız.

padintosh_macintosh_gorunumlu_ipad_kilifi-12640

Steve Jobs ın müthiş icadı, Apple ın 80 lerde devrim yaratan Macintosh bilgisayarı Padintosh ile yeniden canlanıyor! Macintosh Görünümlü iPad Kılıfı Padintosh ile yüzyılın şuana kadarki en iyi tablet bilgisayarı iPadler, 80 lerin en iyi masaüstü bilgisayarı Macintosh görüntüsünde bir kılıfa sahip olacak. Sevgililer gününde erkek arkadaşınıza verebileceğiniz bu ürünü incelemek için tıklayınız.

sparrow_ice_scraper_guvercin_buz_kaziyici-12425

Soğuk ve karlı günlerde artık sizi düşünen Güvercin Buz Kazıyıcınız var! Sparrow Ice Scraper ın harika kuyruğu sayesinde elleriniz donmadan rahatlıkla araba camlarınızdaki karları ve buzları temizleyebileceksiniz. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayınız.

12_gauge_shot_glasses_mermi_kovani_shot_bardaklari-12787

Bir mermi kovanıyla ne yapılabilir? İçinde sadece mermi saklanılır diye düşünüyorsunuz değil mi? Sokakta yerde bile görebileceğiniz bu kovanlara belki de çoğumuz bakmayız, bir tekme vururuz :) İşte mermi kovanlarına farklı bir boyut kazandıran muhteşem bir ürün! Mermi kovanı shot bardaklarıyla artık istediğiniz her içeceği içebilirsiniz. Oldukça pratik olan bu bardakları pikniklerde de rahatça kullanabilirsiniz. Mermi kovanı bardaklarına ulaşmak için tıklayınız.

aqua_lite_su_isigi_usb_coklayici-12788

Bilgisayarla haşır neşir olanlar ve sürekli kullanmak zorunda olanlar oldukça iyi bilirler ki usb girişleri çoğu zaman yetersiz kalır. Aynı anda bilgisayara veri atmak ya da bilgisayardan veri almak zor bir hale gelir. Bu sebepten dolayı da işleriniz yavaşlamaya başlar. İşte işlerinizin yavaşlamasını önleyen su ışığı usb çoklayıcısı sizin için geliyor! Tam 4 adet usb girişi olan ufo görünümündeki bu çoklayıcıyı sevgiliniz çok sevecek ve fazlasıyla işine yarayacak. Led ışıklarıyla da rengarenk olan bu usb çoklayıcı sıradan çoklayıcılardan çok farklı. Bu harika ürüne hemen ulaşmak için tıklayınız.

dim_sum_humidifier_dim_sum_usb_nemlendirici-12840

Dim Sum Humidifier’ı bilgisayarınıza takın, ortamın havası değişsin. Dim Sum USB Nemlendirici kuru havayı nemlendirerek rahatlamanıza yardımcı olur. Dilerseniz aromatik yağlar da ekleyebileceğiniz USB Nemlendirici, güç kaynağı olarak yalnızca bilgisayarınızı kullanır. Bu ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

robo_power_bank_with_data_transfer_robo_guc_kaynagi_ve_data_transfer_unitesi-12852

O bir robot, hayır o bir… ROBO Güç Kaynağı ve Data Transfer Ünitesi. Bataryası çok güçlü: 2.000mAh. Yani iPhone, iPod, diğer akılı telefonlar, GPS ve dijital kamera gibi birçok cihazı tam dolu olacak şekilde şarj edebilir. Tüm elektronik eşyalarınızı adaptöre gerek kalmadan şarj edebileceğiniz robo güç kaynağı ve data transfer ünitesine ulaşmak için tıklayınız.

solo_plus_speaker_solo_plus_mini_hoparlor-12876

Teknoloji ile haşır neşir olan sevgiliniz için harika hediyelerden biri. Solo plus mini hoparlör ile müziğin zevkini herkes yaşayacayak. Okulda, işte, partide istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz mini hoparlörü taşımakta çok kolay. Şarj edilebilir Solo Plus Speaker, herhangi bir güç kaynağına gerek duymaksızın 4 saat boyunca sürekli çalışabilir. Şarj edin, özel kadife çantasına yerleştirin ve mesela pikniğe gidin. Solo Plus Speaker’ı telefonunuza bağlayın ve 4 saat boyunca yüksek kalitede müzik dinleyin. Solo Plus Mini Hoparlör, müziğin ritmine ayak uydurarak ışıldasın, hem kulağa hem de göze hitap etsin. Bu harika ürüne ulaşmak için tıklayınız.

spider_cable_adaptor_orumcek_coklu_usb_kablo_adaptoru-12885

Teknolojiyle arası iyi olan her erkeğin korkulu kabusu karışan ve dolanan kablolardır. Usb kablolar da bunlardan biri. Sevgilinizi bu dertten kurtarabilirsiniz. Örümcek çoklu usb kablo adaptörü ile sevgilinize harika bir hediye verin. Apple MFI sertifikalı Örümcek Çoklu USB kablo adaptörü, 4 farklı USB bağlantı kablosu içerir. Kablolar kullanılmadığı zaman renkli silikon kabının içinde durur. Ne tozlanır ne de birbirine dolanır, başınızı ağrıtmaz. Örümcek çoklu usb kablo adaptörüne ulaşmak için tıklayınız.

usb_cup_warmer_usb_kupa_isitici-13321

Bilgisayar başında sürekli vakit geçiren üşengeç bir sevgiliniz var. Çay ya da kahve içmeyi de çok seviyor ancak bir türlü mutfağa gidip suyunu ısıtmıyor. İşte bu erkek arkadaşınızı son derece mutlu edecek bir hediye fırsatı. Usb kupa ısıtıcıyla sevgiliniz, yerinde kalkmadan suyunu ısıtabilecek. Nasıl mı? Tabi ki fişe gerek kalmadan usb ile. Yapmanız gereken tek şey kupa ısıtıcınıza usb bağlantısını gerçekleştirmek. Bu pratik ürünümüze ulaşmak için hemen tıklayınız.

vinyl_style_silicone_coasters_plak_bardak_altligi-12975

70′li ve 80′li yılların unutulmaz müzik dinleme aracını herkes biliyordur. O zamanlar ne cd ne mp3 ne de iPhonelar vardı. Müzik keyfinin en önemli unsuru kaset ve plaklardı. Plakların yeri her zaman daha ayrıdır tabi. Günümüzde yok olmaya yüz tutsalar da plakları daha farklı şekilde gün yüzüne çıkartıyoruz. bu plaklar aslında bardak altlığı. Evet evet yanlış duymadınız, bardak altlığı! Plak bardak altlıklarıyla çay, kahve ya da soğuk bir içecek içmek daha keyifli olacak. Bu ürüne ulaşmak için buraya tıklayınız.

yilin_en_comert_arkadasi_sertifikasi_dolar_sertifikasi-13139

Sevgiliniz dışında bir arkadaşınıza da alabileceğiniz bir hediye. Sadece cömert ve bonkör arkadaşınıza verebileceğiniz bu dolar sertifikasına arkadaşınız bayılacak. Bu ürüne ulaşmak için tıklayınız.

[post_grid_slider columns="3" rows="1" fx="slide" timeout="5" nav_standard="true" nav_arrows="true" pause_play="true" categories="hediye" numberposts="12" orderby="rand" order="DESC" offset="0"]
Ömer Dilek

Ömer Dilek

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.
Ömer Dilek
Ömer Dilek
shared on wplocker.com