subscribe: Posts | Comments

En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri

0 comments
En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri

İnsan taşıdığı ve yaşadığı duygularla değer kazanmaktadır. Sevmek duygusu da insana verilmiş en güzel ve anlamlı duygulardan bir tanesidir. Sevgi, sadece insana mahsus bir duygudur. Bu duyguyu, en mükemmel şekliyle yaşayabilen sadece insandır.İnsana sevmek yakışıyor. İnsan, sevince ve sevilince insandır. İnsan, her şeye karşı taşıdığı sevgisiyle âlemin her tarafıyla alâkadardır. Sevgisi ne kadar büyükse, insan o kadar büyüktür. İnsan, sevgisiyle anlam kazanıyor. İnsanı insan yapan değerlerdendir sevgi. ”

Sevmenin bu kadar değerli ve güzel olduğu bir dönemde her fırsat bize ganimet değil midir? Bazen özel günlerin sıklığından yakınıyoruz ya bunun temel sebeplerine indiğimiz zaman tek sorunun hediye seçimindeki zorluk olduğunu görürüz. Aslında farkedilmelidir ki bu özel günler sayesinde her şeyden sıyrılıp sevdiklerimize zaman ayırabiliyor ve aslında birbirinize ne kadar ihtiyacınız olduğunu daha net görebiliyorsunuz. Şimdi sizin için sorun olan hediye beğenme konusuna değineceğiz. Ve en çok beğeni kazanan hediyeleri sizinle paylaşacağız. Eğlenceli dakikalar geçirmenizi diliyoruz.. :)

Yılbaşına Özel Hediye Fikirleri

Dikkat dikkat!  Bu ürün fazlasıyla şık olduğu için büyüsüne kapılabilirsiniz. :) Bayan tanıdıklarınıza hediye edebileceğiniz bu ayakkabı sayesinde yılbaşına güzel bir giriş yapmış olacaksınız. :)

Tam moda tutkunu bir dostunuza yılbaşında hediye mi alacaksınız? O zaman bu fırsat kaçmaz diyoruz başka bir şey demiyoruz. :) Örme atkıların moda olacağı bir sene de böyle şık bir atkı hediye etmeniz emin olun karşınızdaki kişiyi çok mutlu eder..

Hediye alacağınız kişi erkekse bu kravat tutucu tam sizlik..! :) Kahverengi bir gömleğin ya da kahverengi bir kemerin üzerinde muhteşem duracağını düşünüyoruz. Siz ne dersiniz? ;)

 

Yeni bir yıl yeni olayların habercisidir. En yakın arkadaşınıza en güzel günlerini yazabileceği bu defteri hediye edebilirsiniz. Oldukça anlamlı bir hediye vermiş olursunuz hem.. :)

 

 

Babanıza yılbaşı hediyesi alacaksanız size bu kol düğmelerini önerebiliriz. Farklı renklere dönüşebilen bu kol düğmesi babanıza hem çok yakışacak hem de sizi hatırlatacak. :)

 

 

Zaman çabuk çabuk geçiyor.. Ve yaşlanıyoruz sayın okuyucular.. :) Bazen saate bakmak bile gelmezken içimizden bazen de  acele acele saati öğrenmeye çalışıyoruz hayat böyle işte.. Tıpkı saat gibi..

Size yeni yılın modasıyla alakalı epey tüyo vermiş olduk. :)  Haydi gelsin bir tane daha.. Bu seneki moda arasında yer alan bu atkılar yeni yıla bomba gibi girecek. Şimdiden hazırlıklı olmanızda fayda var.. :)

 

Kitap okumayı sevenler eminiz böyle bir kitap tutucuya sahip olmayı isterlerdi? Okuyucu pozisyonundaki bu tutucular sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en şık ürünlerden.

Alın bir tane daha.. :) Gösterdiğimiz atkının erkeklere özel olarak hazırlanmış versiyonu.. Yeni yıl renkli geçecek gibi görünüyor. :)

En güzel hediye benim hediyem olmalı, diyorsanız bu fırsatı size sunuyoruz.. :)  Bu ilginç kitap tutucular sayesinde sevdiklerinize en özel sürprizi yapmış olacaksınız.

 

 

[post_grid_slider columns="3" rows="1" fx="slide" timeout="5" nav_standard="true" nav_arrows="true" pause_play="true" categories="hediye" numberposts="12" orderby="rand" order="DESC" offset="0"]
Özge Ateş

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Trackbacks/Pingbacks

  1. Bayan Sevgiliye En Çılgın Yılbaşı Hediyeleri | Sevgililer Günü Hediyeleri - [...] hediyelerinden biri olacağını düşündüğümüz bu kupa ile sevdiklerinizi şaşırtın. En güzel yeni yıl hediyeleri arasında bulunan bu sevimli bardak ...
  2. Yeni Yılda Sevgilinizi Sevindirecek Hediyeler | Sevgililer Günü Hediyeleri - [...] hediye edeceğiniz bu ürünlerle onlara yeni yılda harika sürprizler yapabilirsiniz. En güzel yeni yıl hediyeleri ile [...]
  3. Yılbaşı Çekilişi İçin Sıra Arkadaşına Alınabilecek Hediyeler | Sevgililer Günü Hediyeleri - [...] ve şimşek figürü ile tasarlanan bu bileklik, arkadaşınızın çok hoşuna gidecek. En güzel yeni yıl hediyeleri sayesinde arkadaşınıza sizi ...
shared on wplocker.com