subscribe: Posts | Comments

Bir Bayana Yılbaşında Ne Alınır

0 comments
Bir Bayana Yılbaşında Ne Alınır

Kadın kendi başına ne gül goncasıdır, ne de diken.
Koklamasını bilirsen gül,tutmasını bilmezsen diken olur..

Ne güzel söylemiş, Refik Halid Karay.. Kadınla ilgili anlatılması gereken her şeyi iki satıra sığdırmış..  Kadınlar çabuk şekil alırlar, karşısındakinin tavırlarına göre hemen onlara ayak uydururlar. İyile iyi, kötüyle kötü olurlar. Bir nevi bukalemun denilebilir onlar için. :) Ama bayanlar sizin herşeyiniz, en özeliniz, en kıymetliniz, değerliniz, canınız… Anneniz, ablanız, kız kardeşiniz, sevgiliniz, en iyi arkadaşınız… Bu kadar çok önem verdiğiniz kişileri mutlu etmek istemez misiniz? İstediğinizi biliyoruz. O halde, sevdiğiniz bayanlara yılbaşına özel olarak seçtiğimiz birbirinden güzel hediyelere baksanız iyi edersiniz.. Kolay gelsin. :)

Bayana Yılbaşında Alınabilecek Hediyeler

yilbasi-hediyeleri-1

Sevgilinize alacağınız bu telefon kılıfı onu çok mutlu edecektir. Sevgiliniz bu hediyenizi gördüğünde, sevinçten bu balonlar gibi uçacağından emin olabilirsiniz. Ona eşlik etmek istemez misiniz? :)

yilbasi-hediyeleri-2

Sevgiliniz çok renkli bir kişilikse bu botlar sayesinde rengine renk katacağı kesin. Aşkınızın rengi de olumlu yönde değişecektir. Bize güvenebilirsiniz. :) Güzel yılbaşı hediyeleri ile sevdiğiniz bir bayanı sevindirin!

yilbasi-hediyeleri-3

Evde sürekli üşüyen bir ablanız varsa, üst üste çorap giyen, yorganlara sarılarak gezen.. Ona alacağınız bu yün patiklerle onu bu sıkıntıdan kurtaracaksınız. Bunu çok isteyeceğinizi düşünüyoruz..

yilbasi-hediyeleri-4

Tarzı olan, giydiğini kendine yakıştıran, giyimine özen gösteren bir kız arkadaşınız varsa, onu mutlu etmek için yapmanız gereken şey belli. Bu birbirine çok uyan renklerden oluşan şalı ona alarak işe başlayabilirsiniz.

yilbasi-hediyeleri-5

Boncuğu, işlemeyi sevmeyen bir bayan var mıdır acaba? Bizce büyük çoğunluğu bunu sever. Hele bu boncukları ayakkabının üstünde görürse ne olur bir düşünün. Mutluluktan gözleri parlayacaktır..

yilbasi-hediyeleri-6

Bu kışı ablanız soğuklardan korunarak rahat bir şekilde geçirsin istemez misiniz? Tabi ki istersiniz. Öyleyse, bu şal ablanızı rahata erdirecek bir hediye olacaktır..

yilbasi-hediyeleri-7

Kurdele şeklindeki bu atkı, sevgilinize ne çok yakışacaktır. Bunu görmek istemez misiniz?

yilbasi-hediyeleri-8

Bu şık atkı, sevgilinizi hem soğuklardan koruyacak hem de ona çok şık bir görünüm kazandıracak.  Daha fazla ne bekliyorsunuz? En özel hediye tavsiyeleri ile bayanlara yılbaşı hediyesi seçebilirsiniz.

yilbasi-hediyeleri-9

Annenizin, sizin için yıpranan ellerinin bu soğuklarda üşümesini istemezsiniz herhalde… Öyleyse, bu eldiven onu çok mutlu edecek bir hediye olacaktır. Hem de üşümemesini sağlayacak. Daha ne olsun. :)

yilbasi-hediyeleri-10

En yakın kız arkadaşlarınız için çok özel bir hediye arıyorsanız, bu kolye tam aradığınız gibi bir hediye olacaktır.

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/yilbasi/

[post_grid_slider columns="3" rows="1" fx="slide" timeout="5" nav_standard="true" nav_arrows="true" pause_play="true" categories="hediye" numberposts="12" orderby="rand" order="DESC" offset="0"]
Atarlı Gülistan

Atarlı Gülistan

Trabzon’lu ve tam bir Trabzon aşığı. Pire için yorgan yakma kabiliyetine sahip, fevri bir kişilik. Açık sözlülüğü her zaman başına bela olmuş, yanlışıyla doğrusuyla net bir karakter. Hak, hukuk ve adalet konularında oldukça hassas. Toplumsal olaylara karşı duyarlı. Otobüslerde yaşlılara yer vermiyorlar diye kavga edebilen ve haksızlık olduğunda hocaymış veya büyükmüş dinlemeden kavgaya girişebilen garip bir tip. Gülmeyi, eğlenmeyi, gezmeyi çok seven ve sıkıntıya hiç gelemeyen bir insan evladı. Tiyatro söz konusu olunca akan suları durdurabilen gözü kara bir kız çocuğu.
shared on wplocker.com