subscribe: Posts | Comments

14 Şubatta Erkeğe Alınacak Hediyeler

7 comments
14 Şubatta Erkeğe Alınacak Hediyeler

Bir şey var aramızda
Senin bakışından belli
Benim yanan yüzümden
Dalıveriyoruz arada bir
İkimiz de aynı şeyi düşünüyoruz belki

Gülüşerek başlıyoruz söze
Bir şey var aramızda
Onu buldukça kaybediyoruz isteyerek

Fakat ne kadar saklasak nafile
Bir şey var aramızda
Senin gözlerinde ışıldıyor
Benim dilimin ucunda..

Nahit Ulvi Akgün

Aşk sevginin içinizde bir volkan misali patlamasıyla başlamıştı öyle değil mi?  Ve bu sebebini bilmediğiniz duyguların neden kaynaklandığını anlamakla zaman kaybettiniz. Aşk sırlarla dolu başladı ilk adımda.. O sırrı sevgilinizde çözdünüz ve onu yüreğinizin en derinlerinde hissettiniz. Sevgilinizin size kattığı bu güzelliğin altında hiçbir zaman ezilmek istemediğinizi biliyoruz. Bu da aşktan kaynaklanıyor zaten. Aşkın yüreğinizi komuta etmesinden kaynaklanıyor.. Şimdi sizlere erkek arkadaşınıza sevgililer gününde hediye edebileceğiniz seçeneklerden bahsedeceğiz. Derin bir nefes aldıktan sonra incelemeye koyulabilirsiniz.. :)

Sevgililer Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

Erkek arkadaşınıza hediye edebileceğiniz bu kol düğmeleri herkesin çok hoşuna gidecek.  En başta erkek arkadaşınızın tabii ki.. Erkek arkadaşınızın yaşını temsil edecek bu kol düğmeleri oldukça ideal bir sürpriz olacak.

 

14 şubatta erkeğe alınacak hediyeler arasında bulunan bu çanta erkek arkadaşınızın da çok hoşuna gidecek.

Erkek arkadaşınıza verebileceğiniz bu renkli cüzdan sevgililer gününde alınabilecek en şık seçeneklerden birisi..

Papyon takmaktan hoşlanmayan erkek arkadaşınıza bu fobisini yenmesi için sevgililer günü kadar özel başka hangi gün var ki! Bizce erkek arkadaşınız sizi hiç kıramayacak.

İlginç bir sigara tabakasına sevgiliniz hayır diyemeyecek. Erkek arkadaşınıza sevgililer gününde bu tabakayı hediye etmeye ne dersiniz?

Soğuk havalarda sevgilinize sizi hatırlatacak bu atkı çok beğeni kazanacak. Sevgililer günü sizin gününüz olsun.. :)

Bu kravat tutucuyla erkek arkadaşınızı şaşırtmaya var mısınız? En farklı hediyeleri vermek isteyenler bu ürüne hayran kalacaklar..

 

Bu da nesi! Erkek arkadaşınızın daha önce bu kadar ilginç kol düğmelerine sahip olmadığından emin olabilirsiniz.

 

Eğer erkeklere pastel rengi tonlarda cüzdanların hediye edilebileceğini düşünenlerdenseniz sizin için de bir önerimiz var. Kahverengi ve yumuşak desenli bu cüzdan sayesinde erkek arkadaşınıza hoşuna gidecek bir sevgililer günü hediyesi vermeniz mümkün.

 

Beylerin olmazsa olmazı saatler.. Ahşabın altın işlemeyle birleşiminin bu kadar şık olacağı  gelir miydi aklınıza?  Erkek arkadaşınıza sevgililer gününde hediye edebileceğiniz bu saat herkesin beğenisini kazanacak.

Erkek arkadaşınıza bu sene zippo çakmak almak istiyorsanız en çok rağbet gören seçeneği biz size sunalım dedik. Bu çakmak sayesinde erkek arkadaşınız her sigara içtiğinde sizi hatırlayacak.

Çok amaçlı bu metalik ürün sayesinde erkek arkadaşınıza sürekli kullanabileceği bir hediye verin. Sevgiliniz bu hediyenizi görünce çok şaşıracak.

 

Erkek sevgiliye hediye edilebilecek bu eldivenler herkesin çok hoşuna gidecek. Yünlü iç yüzeyi sayesinde erkek arkadaşınızın ellerinin üşümesi artık imkânsız..

Pala bıyık baskılı bu cüzdan erkek arkadaşınızın çok hoşuna gidecek. Siz de bu cüzdanı erkek arkadaşınıza hediye etmek istemez misiniz?

Siyah rengi seven erkek arkadaşınıza sevgililer gününde siyah ağırlıklı bu saati hediye edebilirsiniz. Hem bakın ne kadar da şık duruyor. Erkek arkadaşınızın kolunda kimbilir nasıl da güzelleşecek!

Bayanlar ikili hatta üçlü yüzük takarlar da beyler takamaz mı! :) Erkeklerin takabileceği bu yüzüğü sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak armağan edebilirsiniz.

Aşkınızı en iyi şekilde anlatacağını düşündüğümüz bir penye ile karşınızdayız. Sevgiliniz bu hediyeniz karşısında eminiz çok mutlu olacak..

 

[post_grid_slider columns="3" rows="1" fx="slide" timeout="5" nav_standard="true" nav_arrows="true" pause_play="true" categories="hediye" numberposts="12" orderby="rand" order="DESC" offset="0"]
Özge Ateş

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."
 1. sena şimşek says:

  sevgilime hediye almak istiyorum ama böyle farklı bir şey olsun istiyorum nasıl desem mesela şu balina kol düğmesi gibi bir şey. Başka seçenekleriniz var mı acaba ya da bunlara nasıl ulabilirim çünkü erkek arkadaşıma hediye alırken çok sıkıntı çekiyorum

 2. serkan çaka says:

  bana da alsınlar bu hediyelerden 14 şubat için gayet hediyeye açığım yani :D

 3. feride gürbüz says:

  bu siteyi görünce çok mutlu oldum gerçekten çünküü sevgilime hediye alırken zorlanan biriyim ben o yüzden bu benim için büyük fırsat oldu teşekkürler :)

 4. cemal altun says:

  erkeklere t-shirt alın arkadaşlar en önem verdiğimiz hediye o. birde saaat :D

 5. utku tuna says:

  şimdiden sevgililer gününü düşünsem iyi olacak :)

 6. öykü durmaz says:

  ay o sondaki t-shirt ne kadar güzel öyle çok beğendim sevgilime almak istiyorum ondan :D

shared on wplocker.com